AnsweredAssumed Answered

How much does it cost for a company to purchase the paid versions of Sugar?

Question asked by Patrick M on May 14, 2015
Latest reply on May 21, 2015 by Alpesh Savaliya
Hello,

I am interested in purchasing the paid versions of Sugar.

It says 45 dollars a month for Sugar Professional and 60 dollars a month for Sugar Enterprise.

Is this 45 dollars a month which caters for the whole company? Will this allow 200 users to be on the same system for 45 dollars a month?

Or is it 45 x 200 users = 9000 dollars a month?

Thank you

Kind regards,
Patrick

Outcomes